mgr Justyna Kameduła, psychoterapeutka

Zdjęcie

Psychoterapeutka, absolwentka Podstaw Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyła pięcioletnie studia magisterskie na UAM w Poznaniu oraz dwuletnie Podyplomowe Studia Rodziny również na UAM w Poznaniu. Swój warsztat terapeutyczny rozwija w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Pracuje z osobami w sytuacji kryzysu, z problemami emocjonalnymi, trudnościami w relacjach, z zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi, z zaburzeniami osobowości Pracuje w Poradni Rodzinnej. Prowadzi psychoterapię par i małżeństw w kryzysie oraz psychoterapię indywidualną osób dorosłych.

Pracuje z osobami, które potrzebują pomocy, chcą odnaleźć drogę osobistego rozwoju; osoby, które doświadczają nadmiernego lęku, czują się przygnębione, straciły chęć życia lub mają poczucie utraty kontroli nad emocjami. Oferuje swoją pomoc osobom, które mają trudności w relacjach z innymi, przeżywają kryzys w swoim związku lub doświadczają żałoby po stracie bliskiej osoby.

Regularnie poddaje swoją pracę superwizji u certyfikowanych superwizorów. Systematycznie doskonali swoje umiejętności zawodowe biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach.

W swojej pracy przestrzega zasad Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty Psychodynamicznego i Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa.